• 306
  Патент
 • 219
  ОЕМ брендови
 • 129
  Награда за иновативен дизајн
 • 3
  Денови за подготовка на примероци

ПроизводИзложба

NODMA има широк спектар на модели, вклучувајќи мијалници од не'рѓосувачки челик, славини, бањи од нерѓосувачки челик и разни комерцијални додатоци.Новиот дизајн на производи може да ви помогне подобро да го освоите уделот на пазарот и да ја подобрите прилепувањето на клиентите.

Мијалници од не'рѓосувачки челик

Видете ги сите новости

Мијалникот од нерѓосувачки челик NODMA е широко користен во хотели, ресторани, барови и јавни институции.Не само што се убави, туку и лесни за чистење мијалници од нерѓосувачки челик со одличен квалитет.Еве ги првите три мијалници од нерѓосувачки челик направени од NODMA за ваша референца:

Производи за бања од нерѓосувачки челик

Видете ги сите новости

Сливовите и нишите од не'рѓосувачки челик се еколошки и издржливи.Покрај тоа, различните спецификации за бои и големина можат да задоволат различни стилови на уредување на домот.

ОСТАНИ ПОВРЗАН

Ве молиме препуштете ни се и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Видеофреквенција

Водечки производител на производи за кујна и бања

НОДМА

NODMA е професионален врвен производител и добавувач на мијалник од нерѓосувачки челик во Кина со повеќе од 20 години искуство.

НОДМА е сеопфатен производител, кој ја предводи индустријата во производството на производи за кујнски и бањи.

NODMA е посветена на решавање на сите видови проблеми при инсталацијата и користи за да обезбеди најдобро искуство на клиентите.

Зошто
 • Изберете
 • Треба да
Us

 • Висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик

  NODMA штотуку се произведува од нерѓосувачки челик POSCO, кој е 100% може да се рециклира и е еколошки.Влезните суровини ви носат идеална комбинација помеѓу убавината и функционалноста и заштитата на животната средина со модерен дизајн.
 • Сервис за OEM и ODM

  Можете да нарачате сопствен мијалник за мијалници според вашите потреби.Дури и клиентите треба да ни го кажат целниот пазар, а ние ќе го прилагодиме производот за вас според карактеристиките на вашиот пазар.Имаме и различни нови и уникатни производи за дизајн што ќе ви помогнат побрзо да го привлечете вниманието на вашите клиенти и на тој начин да го освоите пазарот.
 • 3 дена Време на испорака на примероци

  Нашиот тим за производство има повеќе од десет години искуство во производство на примероци.Тридневниот рок за рачно изработени примероци ви овозможува побрзо да го добиете примерокот, да го потврдите квалитетот и да го тестирате пазарот.
 • Широк асортиман на производи и додатоци

  Серијата производи на NODMA вклучува кујнски мијалници, славини, мијалници за бањи и додатоци.Мијалниците имаат мијалници со единечни чинии, мијалници со двојни садови, мијалници со единечна табла со одводна штица, мијалници со двојни чинии со даска за одводнување и мултифункционални мијалници - широк спектар на производи за задоволување на различните потреби на клиентите.Покрај тоа, издржливоста на мијалниците за да го задоволат врвното искуство на производот на купувачот.

ЧПП &Информации

 • Кој е материјалот на вашите производи?

  Материјалот е од нерѓосувачки челик SUS 304.
 • Како можеме да го запознаеме квалитетот пред да ја направиме нарачката?

  Примероците се дадени за тестови за квалитет.
 • Како можеме да го гарантираме квалитетот?

  Имаме примерок за претпроизводство пред масовно производство.Имаме целосна проверка пред пратката;
 • Која е разликата помеѓу мијалник под и горно монтиран мијалник?

  Под мијалникот се инсталирани под шанкот.На врвот на работната плоча се инсталирани мијалници што се спуштаат или на врвот.
 • Кои се условите за плаќање?

  Нормално TT, или друго како ваше барање.

Добијте БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ денес

Би сакале да слушнеме од вас!Испратете ни порака преку формуларот спротивен или ни е-пошта.Сакам да слушнам од тебе!Испратете ни порака користејќи го формуларот подолу

index_inquiry_team