China Kitchen Sink Supplier

Кина добавувач на кујнски мијалник

НОДМА нуди разновиден асортиман на мијалници од нерѓосувачки челик за станбени и комерцијални апликации, вклучувајќи мијалници за кујна од нерѓосувачки челик, мијалници за бања од нерѓосувачки челик, мијалници од нерѓосувачки челик.Како еден од највисоко оценетите добавувачи на мијалник од не'рѓосувачки челик во Кина, тие имаат широк спектар на стилови и дизајни од кои можете да изберете што совршено ќе ги задоволат вашите потреби.

НОДМАПроизводител на мијалник од не'рѓосувачки челик

Како водечки производител во индустријата за лавабо, НОДМА има глобален центар за дизајн во Италија и тесно соработува со познати меѓународни дизајнерски мајстори за да го имплементира жестокото тежнеење кон убавината, да ја интегрира најновата технологија и да изгради идна светска култура за кујна и бањи.

company img2

1911.5 Основана во Италија, специјализирана за производство на цевки и брави од не'рѓосувачки челик... ...

НОДМА е посветена на мијалници од не'рѓосувачки челик, славини од не'рѓосувачки челик и водоводни производи за вашите... ...

Вашите сопствени мијалници може да бидат обезбедени со различни спецификации, стил, бои, ЛОГО, итн. според вашите потреби. ...

Историја на развој

 • Основана во Италија, специјализирана за производство на цевки и брави од нерѓосувачки челик.
 • Прво учество на саемот во Милано во Италија.
 • Воспоставена е кинеската база на индустријата за цевки од нерѓосувачки челик.
 • Основата за мијалник од нерѓосувачки челик е основана во Фошан.
 • Доделена на германската награда за дизајн на производи IF.
 • Добитник е на наградата за дизајн на Германија Red Dot.
 • Ја освои наградата за иновативен дизајн на Кина Црвена ѕвезда.
 • Ја освои наградата за дизајн Капок во Кина.
 • Наградени за првите десет кинески брендови за мијалници.
quality

Предност на производот

НОДМА е посветена на мијалници од не'рѓосувачки челик, славини од не'рѓосувачки челик и производи за водовод за вашата кујна или производи за бања кои совршено ги задоволуваат потребите на клиентите со висок квалитет по ниски цени.

experence

Предност на платформата

НОДМА има 20-годишно искуство во индустријата за лавабо од нерѓосувачки челик, со 25 дизајнери во компанијата и во странство.Уникатен дизајн на производи, иновативен дизајн концепт за да ви донесе поудобно искуство во кујната.

ШтоНОДМАМоже да ви понуди

Достапен OEM

Вашите сопствени мијалници можат да бидат обезбедени со различни спецификации, стил, бои, ЛОГО итн. според вашите потреби.

Брз примерок

Времето за испорака на рачно изработен примерок е само 3 дена, најбрзо во индустријата за мијалник од нерѓосувачки челик.

Додатоци со широк спектар

Ние нудиме различни видови на водоводни производи, даски за сечкање, корпи за одвод, славини, тела и други производи од кои можете да изберете.

Безбедносно пакување

Обезбедуваме безбедно и силно пакување на производот за да ја зголемиме заштитата од оштетување за време на транспортот.

Совршени маркетинг материјали

Имаме целосен опсег на маркетинг материјали за да ви дадеме максимална поддршка кога правите маркетинг за да постигнете најдобри резултати.

Контрола на квалитет

Сите мијалници и славини од нерѓосувачки челик се 100% проверени пред пакувањето за да се осигура дека производот што го добивате е совршено квалификуван.

Инстант одговор

Обезбедуваме услуга 7*24 часа, ќе одговориме на вашата порака во рок од 2 часа во текот на работните денови.

Глобална поддршка

Имаме дистрибутери во 45 земји, па ако ви треба техничка поддршка, нашиот најблизок дистрибутер може да ви обезбеди поддршка.

Сертификат

 • certificate-02
 • certificate-01
 • certificate-04
 • certificate-03
 • certificate-05
 • certificate-06