• head_banner_01(1)

Луксузен рачно изработен мијалник SUS304 мијалник од не'рѓосувачки челик NM623H

Луксузен рачно изработен мијалник SUS304 мијалник од не'рѓосувачки челик NM623H

Краток опис:

Лавабото NODMA е опремено со мијалник за чаши за да спречи премногу вода да го поплави работната површина и да не истекува во мијалникот.Дополнително, мијалникот NODMA е направен од 100% нерѓосувачки челик 18-8, што значи дека нема да имате проблеми со промена на бојата или избледување.Уште повеќе, ова е веќе една од најквалитетните производни линии на пазарот, така што долговечноста не треба да загрижува.


Детали за производот

Ознаки на производи

Спецификација

Име на производ Луксузен рачно изработен мијалник SUS304 мијалник од нерѓосувачки челик
Број на модел NM623H
Матаријал SUS304
Дебелина 1,2 мм
Целокупна големина (мм) 800*500*250мм
Големина на исечокот (мм) 775*475
Тип на монтирање Подприкачување/Горна монтажа
OEM/ODM е достапен Да
Финиш за мијалник Нано ПВД
Боја Црно/Сиво/Златно
Време на испорака 25-35 дена по депонирањето
Пакување Неткаени кеси со заштитник за агол од пена/хартија или заштитник од хартија.

Предност на производот

По мијалникот со машината за миење чаши, тој носи голема удобност за чистење на чашките за вода, како и за некои чинии со ориз, треба нежно да ги притиснете чашките на машината за перење, а млазот за вода под висок притисок многу добро ќе ги исчисти чашите.

Овој мијалник од нерѓосувачки челик има практични и разновидни карактеристики.Мијалниците од нерѓосувачки челик не се само корисни за држење на садовите, туку и за рачно миење на садовите, тавите, па дури и за состојките за готвење.Дизајнот на чекори ја зголемува разновидноста на овој модел со тоа што го олеснува снабдувањето со вода насекаде во мијалникот со минимално прскање.Дополнително, одводната површина на десната страна на мијалникот го олеснува удобното поставување на кујнскиот прибор кога подготвувате вечера, а истовремено се удвојува како простор за одмрзнување за подготовка на замрзната храна.Овој модерен дизајн нуди сè-во-едно погодност без штедење на стил или квалитетни материјали.Совршено е ако ви треба атрактивен работен простор за перење или одлично функционира и во помали кујни!

За оние кои сè уште мислат дека мијалникот е само мијалник, погледнете го ова!Единечниот рачно изработен мијалник од нерѓосувачки челик ќе биде совршен избор за вас.Отсега потонете на дното на одводот затоа што е време да ја подобрите играта во кујната.Готвењето и чистењето правете го многу позабавно со вистинските алатки кои ви помагаат да ја завршите работата, како што е дизајнот на чекор: дизајнот на чекори ви овозможува да стигнете до досадното тенџере или тава без да се грижите дека ќе се лизнете и излизгате од рамнотежа;Инфузија со прскање со вода: инфузијата со прскање со вода не само што заштедува време со намалување на претходното плакнење, туку и ја намалува потребната маст во лактите.

Областа за одвод на стапчиња за јадење и лажици е дизајнирана во горниот десен агол на панелот за да го реши проблемот со неуредните чаршафи и одводот по миењето.Совршена комбинација на кутија за ножеви, складиште во кујната во едно.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја