• head_banner_01(1)

PVD Рачно изработен од нерѓосувачки челик 304 мијалник со двоен сад за кујна NM629

PVD Рачно изработен од нерѓосувачки челик 304 мијалник со двоен сад за кујна NM629

Краток опис:

NODMA е кујнски мијалник изграден во два дела за лесна инсталација.Овој мијалник е изработен од издржлив нерѓосувачки челик со PVD завршница и со отпорност на вдлабнатини.Покрај тоа, овој мијалник нуди атрактивен мазен изглед кој гарантира дека нема да рѓосува или кородира.Двата чинии се доволно големи за тенџериња или тави за готвење со простор за рачно миење садови со славина со гумен врв што нуди интензивен притисок на водата.Покрај тоа, големиот капацитет на NODMA ви овозможува да наполните една када пред да ја вклучите другата, за да нема чекање или губење време!Керамичките мијалници погодни за миење садови не можат да го направат тоа.Овој цврст мијалник трае со генерации без никаква потреба од поправка преку неговата цврста конструкција, давајќи им на клиентите долгогодишна доверлива употреба.


Детали за производот

Ознаки на производи

Спецификација

Име на производ PVD Рачно изработен од нерѓосувачки челик 304 мијалник со двоен сад
Број на модел NM629
Матаријал SUS304
Дебелина 1,2 мм
Целокупна големина (мм) 800*480*225мм
Големина на исечокот (мм) 775*455мм
Тип на монтирање Topmount
OEM/ODM е достапен Да
Финиш за мијалник Нано ПВД
Боја Црно/Сиво/Златно
Време на испорака 25-35 дена по депонирањето
Пакување Неткаени кеси со заштитник за агол од пена/хартија или заштитник од хартија.

Предност на производот

PVD-Handmade-Stainless-Steel-304-Double-Bowl-Kitchen-Sink-NM629

Единечниот рачно изработен мијалник од не'рѓосувачки челик е одлична алтернатива за секој што сака да заштеди и време и вода кога мие садови.Дизајнот на мијалникот вклучува двојна преграда што овозможува миење садови и миење раце во еден лесен чекор.Овој мијалник со двоен сад, исто така, ја проширува разновидноста на единечниот мијалник, што го прави овој производ совршен за секој дом во движење.

Производот е иновативен мијалник од нерѓосувачки челик кој го интегрира современиот дизајн.Има елегантен дизајн во насока за насочување на протокот на вода додека обезбедува простор за садови и прибор.Покрај тоа, малите R-агли нудат чист изглед без мртви точки за да можете да се збогувате со проблемите со чистењето!

Мијалникот од не'рѓосувачки челик со двоен сад има дизајн во облик на R што ја води водата кон одводот, обезбедувајќи да нема акумулација на бактерии.Чистиот и стилски изглед на овој мијалник гарантирано ќе ги исполни очекувањата на вашата кујна за професионализам.

Запознајте го рачно изработениот мијалник со двојни чинии од не'рѓосувачки челик со комплетен дизајн со R-агол.Без мртви точки и исклучително лесен за чистење, овој мијалник е совршен за секоја комерцијална кујна и за најмодерните кујни.Измислен од професионални готвачи кои знаат што им е потребно на готвачите од нивната опрема, време е вие ​​да се збогувате со оние стари мијалници кои се извалкаа со еден премногу несреќен случај при миење садови!

PVD-Handmade-Stainless-Steel-304-Double-Bowl-Kitchen-Sink-NM629-2

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја