• 306
  Patent
 • 219
  Markat OEM
 • 129
  Çmimi i Dizajnit të Inovacionit
 • 3
  Ditët e përgatitjes së mostrës

ProduktEkspozita

NODMA ka një gamë të gjerë modelesh, duke përfshirë lavamanët inox, rubinetat, legenët e banjës prej çeliku të pandryshkshëm dhe aksesorët e ndryshëm komercialë.Dizajni i ri i produkteve mund t'ju ndihmojë të kapni më mirë pjesën e tregut dhe të përmirësoni aderimin e klientëve.

Lavamani prej çeliku inox NODMA është përdorur gjerësisht në hotele, restorante, bare dhe institucione publike.Ai nuk është vetëm i bukur, por edhe lavamanë inox të lehtë për t'u pastruar me cilësi të shkëlqyer.Këtu janë tre lavamanët kryesorë prej çeliku inox të prodhuar nga NODMA për referencën tuaj:

Produkte për banjo çeliku inox

Shikoni të gjitha lajmet

Legenët dhe kamaret prej çeliku inox janë miqësore me mjedisin dhe të qëndrueshme.Përveç kësaj, specifikimet e ngjyrave dhe madhësive të ndryshme mund të plotësojnë stile të ndryshme të dekorimit të shtëpisë.

QËNDRONI TË LIDHUR

Ju lutemi na lini dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

videofrekuenca

Prodhuesi kryesor i produkteve të kuzhinës dhe banjës

NODMA

NODMA është një prodhues dhe furnizues profesional i lavamanëve prej çeliku inox në Kinë me mbi 20 vjet përvojë.

NODMA është një prodhues gjithëpërfshirës, ​​që udhëheq industrinë në prodhimin e produkteve të kuzhinës dhe banjës.

NODMA ka qenë e përkushtuar për zgjidhjen e të gjitha llojeve të problemeve në instalim dhe përdorim për të ofruar përvojën më të mirë për klientët.

Pse
 • Zgjidhni
 • Duhet
Us

 • Material çeliku inox me cilësi të lartë

  NODMA sapo prodhohet nga çeliku inox POSCO, i cili është 100% i riciklueshëm dhe miqësor me mjedisin.Lëndët e para hyrëse ju sjellin një kombinim ideal midis bukurisë dhe funksionalitetit dhe mbrojtjes së mjedisit me dizajnin modern.
 • Shërbimi OEM & ODM

  Ju mund të porosisni lavaman me porosi sipas nevojave tuaja.Edhe klientët duhet të na tregojnë tregun e synuar dhe ne do ta personalizojmë produktin për ju sipas karakteristikave të tregut tuaj.Ne gjithashtu kemi produkte të ndryshme të reja dhe unike me dizajn për t'ju ndihmuar të tërheqni më shpejt vëmendjen e klientëve tuaj dhe kështu të kapni tregun.
 • Koha e dorëzimit të mostrës 3 ditë

  Ekipi ynë i prodhimit ka mbi dhjetë vjet përvojë në prodhimin e mostrave.Koha prej tre ditësh për mostrat e punuar me dorë ju lejon të merrni mostrën tuaj, të konfirmoni cilësinë dhe të testoni tregun më shpejt.
 • Një gamë e gjerë produktesh dhe aksesorësh

  Seritë e produkteve NODMA përfshijnë lavamanët e kuzhinës, rubinetat, legenët e banjës dhe aksesorët.Lavamanët kanë lavamanë me një tas, lavaman me dy tas, lavaman me një tas me dërrasë kullimi, lavaman me dy tas me dërrasë kullimi dhe lavamanë shumëfunksionalë—një gamë e gjerë produktesh për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve.Përveç kësaj, qëndrueshmëria e lavamanëve për të përmbushur përvojën përfundimtare të produktit të klientit.

FAQ &Informacion

 • Cili është materiali i produkteve tuaja?

  Materiali është çelik inox SUS 304.
 • Si mund të njohim cilësinë përpara se të bëjmë porosinë?

  Janë dhënë mostra për testet e cilësisë.
 • Si mund ta garantojmë cilësinë?

  Ne kemi një mostër para-prodhimi para prodhimit në masë.Ne kemi një inspektim të plotë përpara dërgesës;
 • Cili është ndryshimi midis një lavamani nën montim dhe një lavaman të montuar në krye?

  Lavamanët e montuar poshtë janë instaluar nën banak.Mbi tavolinën e banakut janë instaluar lavamanët me rënie ose me montim në krye.
 • Cilat janë kushtet e pagesës?

  Normalisht TT, ose të tjera sipas kërkesës suaj.

Merrni mostra FALAS sot

Do të donim të dëgjonim nga ju!Na dërgoni një mesazh duke përdorur formularin përballë, ose na dërgoni një email.Dëshirojmë të dëgjojmë nga ju!Na dërgoni një mesazh duke përdorur formularin e mëposhtëm

index_inquiry_team