China Kitchen Sink Supplier

Furnizuesi i lavamanit të kuzhinës në Kinë

NODMA ofron një gamë të larmishme lavamanësh inox për përdorime rezidenciale dhe komerciale, duke përfshirë lavamanët e kuzhinës prej çeliku inox, lavamanët e banjës prej çeliku të pandryshkshëm, lavamanët me shufra çeliku inox.Si një nga furnizuesit më të vlerësuar të lavamanëve prej çeliku inoks në Kinë, ata kanë një shumëllojshmëri të gjerë stilesh dhe modelesh për të zgjedhur që do t'i plotësojnë në mënyrë të përsosur nevojat tuaja.

NODMAProdhuesi i lavamanit prej çeliku inox

Si prodhuesi kryesor në industrinë e lavamanëve, NODMA ka një qendër globale dizajni në Itali dhe punon ngushtë me mjeshtra të famshëm ndërkombëtarë të dizajnit për të zbatuar kërkimin e mprehtë të bukurisë, për të integruar teknologjinë më të fundit dhe për të ndërtuar një kulturë botërore të kuzhinës dhe banjës së ardhshme.

company img2

1911.5 Themeluar në Itali, i specializuar në prodhimin e tubave dhe bravave prej çeliku inox... ...

NODMA është e përkushtuar ndaj lavamanëve prej çeliku inox, rubinetave prej çeliku inox dhe produkteve hidraulike për... ...

Lavamanët tuaj të personalizuar mund të pajisen me specifika të ndryshme, stil, ngjyra, LOGO, etj. sipas nevojave tuaja. ...

Historia e Zhvillimit

 • E themeluar në Itali, e specializuar në prodhimin e tubave dhe bravave prej çeliku inox.
 • Pjesëmarrja e parë në Panairin e Milanos në Itali.
 • U krijua baza e industrisë së tubave prej çeliku inox në Kinë.
 • Baza e lavamanit prej çeliku inox u krijua në Foshan.
 • I dha çmimin gjerman të dizajnit të produktit IF.
 • Fitoi Çmimin e Dizajnit të Gjermanisë Red Dot.
 • Fitoi Çmimin e Dizajnit të Inovacionit të Yllit të Kuq të Kinës.
 • Fitoi Çmimin e Dizajnit Kapok në Kinë.
 • Çmuar dhjetë markat më të mira të lavamanëve të Kinës.
quality

Avantazhi i produktit

NODMA është e përkushtuar ndaj lavamanëve prej çeliku inoks, rubinetave prej çeliku inox dhe produkteve hidraulike për opsionet e produkteve të kuzhinës ose banjës tuaj që plotësojnë në mënyrë të përsosur nevojat e klientëve me cilësi të lartë me çmime të ulëta.

experence

Avantazhi i platformës

NODMA ka 20 vjet përvojë në industrinë e lavamanëve inox, me 25 projektues në kompani dhe jashtë saj.Dizajni unik i produktit, koncepti inovativ i dizajnit për t'ju sjellë një përvojë më komode të kuzhinës.

ÇfarëNODMAMund t'ju ofrojë

OEM në dispozicion

Lavamanët tuaj të personalizuar mund të pajisen me specifika, stil, ngjyra, LOGO, etj. sipas nevojave tuaja.

Mostra e shpejtë

Koha e dorëzimit të mostrës së punuar me dorë është vetëm 3 ditë, më e shpejta në industrinë e lavamanëve prej çeliku inox.

Aksesorë me grup të gjerë

Ne ofrojmë lloje të ndryshme të produkteve hidraulike, dërrasa prerëse, shporta kullimi, rubinet, pajisje dhe produkte të tjera nga të cilat mund të zgjidhni.

Paketimi i Sigurisë

Ne ofrojmë paketim të sigurt dhe të fortë të produktit për të maksimizuar mbrojtjen nga dëmtimet gjatë transportit.

Materiale perfekte marketingu

Ne kemi një gamë të plotë materialesh marketingu për t'ju dhënë mbështetjen maksimale kur jeni duke bërë marketing për të arritur rezultatet më të mira.

Kontrolli i cilësisë

Të gjithë lavamanët dhe rubinetat prej çeliku inox kontrollohen 100% përpara paketimit për t'u siguruar që produkti që merrni është i kualifikuar.

Përgjigje e menjëhershme

Ne ofrojmë shërbim 7*24 orë, mesazhin tuaj do t'i përgjigjemi brenda 2 orëve gjatë ditëve të punës.

Mbështetje globale

Ne kemi shpërndarës në 45 vende, kështu që nëse keni nevojë për mbështetje teknike, distributori ynë më i afërt mund t'ju ofrojë mbështetje.

Certifikata

 • certificate-02
 • certificate-01
 • certificate-04
 • certificate-03
 • certificate-05
 • certificate-06