• head_banner_01(1)

Lavaman luksoz i punuar me dorë SUS304 Lavaman inox NM623H

Lavaman luksoz i punuar me dorë SUS304 Lavaman inox NM623H

Përshkrim i shkurtër:

Lavamani NODMA është i pajisur me një rondele filxhani për të parandaluar që uji i tepërt të vërshojë në banak dhe të mos derdhet në lavaman.Përveç kësaj, lavamani NODMA është prej 100% çelik inox 18-8, që do të thotë se nuk do të keni probleme me zbardhjen e ngjyrës apo zbehjen.Për më tepër, kjo tashmë është një nga linjat e produkteve me cilësi më të lartë në treg, kështu që jetëgjatësia nuk duhet të jetë shqetësuese.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikim

Emri i produktit Lavaman luksoz i punuar me dorë SUS304 Lavaman inox
Numri i modelit NM623H
Matarial SUS304
Trashësia 1.2 mm
Madhësia e përgjithshme (mm) 800*500*250 mm
Madhësia e prerjes (mm) 775*475
Lloji i montimit Nënmali/Topmount
OEM/ODM në dispozicion po
Përfundimi i lavamanit Nano PVD
Ngjyrë E zezë/Gri/Artë
Koha e dërgimit 25-35 ditë pas depozitimit
Paketimi Çanta jo të endura me mbrojtës këndi me shkumë/letër ose mbrojtës letre.

Avantazhi i produktit

Pas lavamanit me lavastoviljen, sjell komoditet të madh për pastrimin e filxhanëve të ujit si dhe disa tasave me oriz, duhet t'i shtypni butësisht gotat në rondele dhe rryma e ujit me presion të lartë do t'i pastrojë shumë mirë gotat.

Ky lavaman çelik inox ka karakteristika praktike dhe të gjithanshme.Lavamanët inox nuk janë të dobishëm vetëm për mbajtjen e enëve tuaja, por edhe për larjen me dorë të tenxhereve, tiganëve dhe madje edhe përbërësve të gatimit.Dizajni i hapave rrit shkathtësinë e këtij modeli duke e bërë të lehtë marrjen e ujit kudo në lavaman me spërkatje minimale.Përveç kësaj, zona e kullimit në anën e djathtë të lavamanit e bën të lehtë vendosjen e përshtatshme të enëve tuaja të kuzhinës kur jeni duke përgatitur darkën, ndërsa dyfishohet si një zonë shkrirjeje për përgatitjen e ushqimit të ngrirë.Ky dizajn modern ofron komoditet të gjitha-në-një pa kursyer në stilin ose materialet cilësore.Është e përkryer nëse keni nevojë për një hapësirë ​​pune tërheqëse për larje ose funksionon shkëlqyeshëm edhe në kuzhina më të vogla!

Për ata që ende mendojnë se një lavaman është thjesht një lavaman, hidhini një sy kësaj!Lavamani i vetëm prej çeliku inox i punuar me dorë do të jetë zgjidhja perfekte për ju.Zhyteni në fund të kanalizimeve tuaja tani e tutje sepse është koha për të përmirësuar lojën tuaj të kuzhinës.Bëni gatimin dhe pastrimin shumë më argëtues me mjetet e duhura që ju ndihmojnë të kryeni punën si "Step design": dizajni i hapave ju mundëson të arrini atë tenxhere ose tigan të bezdisshëm pa pasur nevojë të shqetësoheni për rrëshqitje dhe rrëshqitje jashtë ekuilibrit;Infuzion me ujë spërkatës: infuzioni me ujë me spërkatje jo vetëm që kursen kohë duke reduktuar shpëlarjen paraprake, por gjithashtu redukton yndyrën e kërkuar të bërrylit.

Zona e kullimit të shkopinjve dhe lugëve është projektuar në këndin e sipërm djathtas të panelit për të zgjidhur problemin e rrëmujës së sipërme të banakut dhe kullimit pas larjes.Kombinimi perfekt i kutisë së raftit të thikave, ruajtja e kuzhinës në një.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni