• head_banner_01(1)

Lavaman kuzhine PVD prej çeliku inox 304 me tas dopio NM629

Lavaman kuzhine PVD prej çeliku inox 304 me tas dopio NM629

Përshkrim i shkurtër:

NODMA është një lavaman kuzhine i ndërtuar në dy pjesë për instalim të lehtë.Ky lavaman është bërë nga çelik inox i qëndrueshëm me një përfundim PVD dhe me rezistencë ndaj gërvishtjeve.Përveç kësaj, ky lavaman ofron një pamje tërheqëse të lëmuar, e garantuar që të mos ndryshket ose gërryhet.Të dy tasat janë mjaftueshëm të mëdhenj për gatimin e tenxhereve ose tiganëve me hapësirë ​​të mbetur për larjen e enëve me dorë me një rubinet me majë gome që ofron presion intensiv të ujit.Për më tepër, kapaciteti i madh i NODMA-s ju lejon të mbushni një vaskë përpara se të ndizni tjetrin, kështu që nuk ka pritje apo humbje kohe!Lavamanët qeramikë të përshtatshëm për pjatalarëse nuk mund ta bëjnë këtë.Ky lavaman i fortë zgjat për breza pa asnjë nevojë për riparim përmes konstruksionit të tij të ngurtë, duke u dhënë klientëve vite të tëra përdorimi të besueshëm.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikim

Emri i produktit Lavaman kuzhine PVD prej çeliku inox 304 i punuar me dore
Numri i modelit NM629
Matarial SUS304
Trashësia 1.2 mm
Madhësia e përgjithshme (mm) 800*480*225 mm
Madhësia e prerjes (mm) 775*455 mm
Lloji i montimit Maja e lartë
OEM/ODM në dispozicion po
Përfundimi i lavamanit Nano PVD
Ngjyrë E zezë/Gri/Artë
Koha e dërgimit 25-35 ditë pas depozitimit
Paketimi Çanta jo të endura me mbrojtës këndi me shkumë/letër ose mbrojtës letre.

Avantazhi i produktit

PVD-Handmade-Stainless-Steel-304-Double-Bowl-Kitchen-Sink-NM629

Lavamani i vetëm i punuar me dorë prej çeliku inox është një alternativë e shkëlqyer për këdo që kërkon të kursejë kohë dhe ujë kur lajë enët.Dizajni i lavamanit përfshin një ndarje të dyfishtë që bën të mundur larjen e enëve dhe larjen e duarve në një hap të thjeshtë.Ky lavaman me dy tas zgjeron gjithashtu shkathtësinë e lavamanit të vetëm, duke e bërë këtë produkt të përsosur për çdo shtëpi në lëvizje.

Produkti është një lavaman inoks inovativ që integron dizajnin bashkëkohor.Ka një dizajn të shkëlqyeshëm dhe udhëzues për të drejtuar rrjedhën e ujit duke siguruar hapësirë ​​për enët dhe enët.Përveç kësaj, këndet e vogla R ofrojnë një pamje të pastër pa pika të vdekura, në mënyrë që t'i thoni lamtumirë problemeve të pastrimit!

Lavamani prej çeliku inox me dy tas ka një dizajn në formë R që e drejton ujin drejt kullimit, duke siguruar që të mos grumbullohen baktere.Pamja e pastër dhe elegante e këtij lavamani është e garantuar për të përmbushur pritshmëritë e kuzhinës suaj për profesionalizëm.

Takoni lavamanin e dyfishtë prej çeliku inox të punuar me dorë me një dizajn të plotë me kënd R.Pa pika të vdekura dhe jashtëzakonisht i lehtë për t'u pastruar, ky lavaman është i përsosur për çdo kuzhinë komerciale dhe kuzhinën më moderne.E shpikur nga kuzhinierë profesionistë që e dinë se çfarë kanë nevojë kuzhinierët nga pajisjet e tyre, është koha që ju t'u thoni lamtumirë atyre lavamanëve të vjetër që u njollën me një shumë të keqe në larjen e enëve!

PVD-Handmade-Stainless-Steel-304-Double-Bowl-Kitchen-Sink-NM629-2

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni